Złoto

Mamy dla Ciebie sztabki wyprodukowane z kruszcu najwyższej próby 999,9.

Wszystkie nasze produkty pochodzą z akredytowanych przez LBMA mennic.

Wybór sztabki czy wielkości zakupu to zawsze sprawa bardzo indywidualna, dlatego oferujemy kupno dopiero po konsultacji telefonicznej lub osobistej.

Każda sztabka posiada wytłoczoną nazwę mennicy, wagę, próbę oraz znak certyfikacji i numer seryjny.

Złoto zapakowane jest w opakowanie typu CertiPack, które chroni przed zanieczyszczeniami, a także ułatwię transport i przechowywanie.

Złoto od lat pełni rolę zabezpieczającą majątek, dlatego tego rodzaju prezent może być idealny dla dzieci czy dla osób myślących o budowaniu bezpieczeństwa i stabilności finansowej.

Złota chcą wszyscy. Tymczasem brakuje go jak nigdy wcześniej

Złoto od wieków było uznawane za najpewniejszą lokatę kapitału. I praktycznie zawsze znajdował się ktoś, kto chciał je sprzedać. Teraz z tym jest poważny problem.

Na cenę złota wplywa nie tylko strach przed pandemią, wielką gospodarczą recesją i związane z tym obawy, że najważniejsze waluty świata mocno się osłabią, ale również procesy, które dotyczą bezpośrednio samego rynku złota.

Chodzi tutaj głównie o to, że sprzedawcom cennego kruszcu zaczyna go brakować – i to wcale nie tylko dlatego, że jest na nie wzmożony popyt.

Na świecie stanęły odlewnie złota – w tym np. trzy największe, które działają w szwajcarskim kantorze Ticino. Zamknięto je w ramach ostrych działań przeciwepidemicznych.

Po drugie, w wielu miejscach świata zaprzestano z powodu pandemii koronawirusa jego wydobycia. Stała się tak np. po raz pierwszy w historii w RPA.

Nie działa też większość kopalń złota w Ameryce Południowej.

Pojawił się poza tym ogromny problem z transportem złota z powodu zamarcia ruchu lotniczego i zamkniętych granic.

Popyt jest wiec większy a podaż zbyt mała stad taka różnica pomiędzy cena LF a cena przerobionych sztabek niespotykana dotąd.

Jednak zdaniem części analityków to się może zmienić – złoto jeszcze mocno podrożeje.

Złoto to nie tylko pomysł na prezent, ale to przede wszystkim ochrona majątku na lata