O mnie

Moja pasja do kamieni szlachetnych sięga tak daleko, jak tylko pamiętam. Jako dziecko pielęgnowałam każdą biżuterię. Patrzyłam w kamień szlachetny i dostrzegałam to, czego inni nie mogli zobaczyć. Intensywność i nasycenie kolorów, inkluzje, scyntylację i przde wszystkim magię jego energii. Wszystko mówiło do mnie i wydawało się, że klejnoty mają własny głos.

Moje palące pragnienie ścisłego kontaktu z kamieniami szlachetnymi trwało przez całą moją karierę i w 2011 roku postanowiłam rozszerzyć wiedzę na ten temat zbierając informacje z różnych wartościowych żródeł. Zdobyta wiedza nauczyła mnie, jak patrzeć na klejnot w zupełnie inny sposób z ekspercką wiedzą na temat jego powstawania, wewnętrznej struktury i nieodłącznych słabości. Czasami im bardziej niedoskonały kamień szlachetny, tym jest piękniejszy.

Mimo to kontynuowałam moją zwykłą ścieżkę kariery, która nie była związana z kamieniami szlachetnymi. Natomiast w kamieniach szlachetnych widziałam projekt dzieła , rzemiosło i wiele rąk, których było potrzeba aby przekształcić ten dar w sztukę noszenia. Chodziło mi o dzielenie się tą pasją z innymi, aby można było otworzyć oczy na piękno, którego nigdy wcześniej nie widzieli.

W 2016 roku wykonałam ogromny skok mojej wiary i postanowiłam, że kamienie szlachetne będą moim drugim, równoległym powołaniem ścieżki kariery. Obok rozwoju osobistego, którym się zajmowałam od dwudziestu lat. W moim sercu nadszedł czas, aby podążać za swoją drugą pasją. Czasami wszechświat wysyła ci wiadomości, a moje przesłanie było głośne i jasne – podążaj za swoimi marzeniami! Zaufaj swojemu instynktowi, wykorzystaj zdobytą wiedzę i idź za nią, więc narodziła się współpraca z ATT INVESTMANTS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Teraz zdobywam wspaniałe przyjaźnie z ludźmi o podobnych poglądach, budując relacje z innymi w branży. Od artystycznego talentu projektantów biżuterii, po kreatywne ręce jubilerów, wiedzę rzeczoznawców kamieni szlachetnych i ekspertów inwestycji alternatywnych. Tych ostatnich w szczególności bo moja praca polega na profesjonalnej sprzedaży kamieni szlachetnych, złota i srebra oraz edukacji potencjalnych inwestorów. Stałam się jednym z nich. Jestem Ekspertem z Zakresu Inwestycji Alternatywnych.

Stawiam na konkretne i wartościowe rozwiązania, które zawsze mają stanowić korzyść dla ludzi, którzy robią ze mną biznes. Moją silną stroną jest analityczny umysł oraz dociekliwość, które bezpośrednio wykorzystuję do tworzenia rozwiązań inwestycyjnych. Dużą wagę przykładam do podnoszenia swoich kompetencji.

Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy myślą o tworzeniu i ochronie swojego majątku i biznesu.

Sławomira Elżbieta Pochylska